Ogłoszenia na Niedzielę Świętej Rodziny (26 grudnia)

Ogłoszenia na Niedzielę Świętej Rodziny (26 grudnia)
 1. Dziękuję Ks. dr. Julianowi Nastałkowi za trud celebracji, głoszenia Słowa i posługi w konfesjonale w czasie rekolekcji adwentowych, które głosiłem w Parafii Matki Bożej Miłosierdzia w Oleśnicy Śl. Cieszę się z Każdego Penitenta, który w minioną środę przystąpił do Spowiedzi św. adwentowej. Pojednanym z Bogiem i ludźmi życzę wytrwania w łasce uświęcającej.
 2. Jestem wdzięczny Grupom Parafian z Unisławia Śl. i Sokołowska za sprzątanie i przygotowanie kościołów do Świąt Bożego Narodzenia (choinki i szopki betlejemskie).
 3.  Dziękuję za nadesłane świąteczne i noworoczne życzenia od Pań Sołtys Sokołowska i Unisławia Śląskiego, Pana Burmistrza Mieroszowa, Stowarzyszenia “Aktywni Seniorzy”, Osób prywatnych, Sióstr Klarysek z Ząbkowic Śl. oraz Przedstawicieli władz wojewódzkich.
 4. Grudniowe przelewy na konto parafialne i datki osobiste ” Na Kościół” przeznaczam na zakup opału, jak i na gratyfikację dla Pana mgr. szt. Marcina Armańskiego, Nauczyciela organów w Studium Organistowskim Diecezji Świdnickiej, który akompaniował Nam podczas obu Mszy św. Pasterskich.
 5. Intencje Mszy Św. na dzisiaj:
  10.00 Unisław Śl. O zdrowie dla Ryszarda
  12.00 Sokołowsko ++ Stanisława (Ona) i Stanisław (On), Janina, Adam, Antoni i Marian
 6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Świdnicy oraz Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.
 7. Msza Św. na zakończenie Starego Roku
  16.00 Unisław Śl. Zmarli z Rodziny Ofiarodawcy  
  17.30 Sokołowsko O zdrowie dla Grzegorza
 8. Nowy Rok 1 stycznia, Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
  10.00 Unisław Śl. + Franciszek(On) w 23 r. śm., + Jan-Augustyn w 6 r. śm. oraz Zmarli z Rodziny
  12.00 Sokołowsko O Boże błogosławieństwo dla Aleksandry i Jakuba
  int.: + Krystyna (greg.)
 9. Niedziela, 2 stycznia POWRÓT DO PORZĄDKU NIEDZIELNEGO!
  8.00 + Krystyna (greg.)
  9.30 Unisław Śl. 
  11.30 
 10.  Tegoroczna Kolęda, podobnie jak w roku ubiegłym, będzie miała charakter indywidulanych zaproszeń. Odwiedziny w Domach Parafian rozpocznę w Nowy Rok o godz. 14.00 w Unisławiu ŚląskimZainteresowane Osoby/Rodziny proszę o kontakt osobisty bądź telefoniczny w celu ustalenia dogodnego terminu.