Ogłoszenia duszpasterskie, 3 listopada br.

Ogłoszenia duszpasterskie (3 listopada br.)

  1. Gościmy dzisiaj w Naszej Parafii Kapłanów z Seminarium Duchownego w Świdnicy – ks. Marcina Dolaka (Wicerektora ) i ks. Krzysztofa Mielnika (Ojca duchownego Alumnów). Dziękuję Księżom za przyjęcie zaproszenia, a tym samym odprawione Msze św. w Sokołowsku i Unisławiu.
  2. Rozpoczynamy również dzisiaj nabożeństwa wypominkowe.
  3. Cieszę się, że w  minionym tygodniu w kościele parafialnym założone zostały nowe lampy w prezbiterium oraz że skorygowane zostało światło na zewnątrz świątyni. Dziękuję Wykonawcy i Parafianom składającym imienne czy anonimowe Ofiary na potrzeby Kościoła.
  4. Jestem wdzięcznym także Wszystkim, którzy wsparli ostatnią zbiórkę na kwiaty. Bieżąca dekoracja obu świątyń kosztowała nas 648 zł, z czego zebrano 245 zł. Dziękuję również za troskę, pomysłowość, transport i przygotowanie ekspozycji.
  5. Msze św. w Sokołowsku – jutro i w piątek o godz. 17.00. Po nich także Wypominki. W czwartek Msza św. w kościele filialnym również z Wypominkami.
  6. 11 listopada, w Święto narodowe zachęcam Parafian i Gości do modlitwy za Ojczyznę. Chociaż obchody te mają charakter świecki, to zainteresowanych zapraszam na Mszę św.  w Sokołowsku o godz. 10.30, a w Unisławiu Śl. o godz. 12.00.
  7. Jest mi bardzo miło poinformować, że we wtorek 12 listopada o godz. 12.00 w sali bankietowej Białego Orła nasz Zespół wokalny zaprezentuje pieśni patriotyczne. Dyspozycyjnych czasowo zapraszam na to muzyczne wydarzenie.