Ogloszenia duszpasterskie (22 września)

  1. Dziękuję grupie Hojnych  Ofiarodawców, którzy wsparli fundusz gospodarczy kościoła parafialnego.
  2. Eksponujemy dzisiaj komplet nowych szat liturgicznych przeznaczonych do sprawowania Mszy św. w kościele w Sokołowsku.
  3. Dziękuję za każdy przejaw troski o nasze świątynie.
  4. Cieszę się, że w liturgii biorą udział Panie z zespołu wokalnego, którym dziękuję za inicjatywę i zaangażowanie podczas poniedziałkowych i piątkowych prób śpiewu w sali sołectwa (godz.19.00) oraz dwaj nowi Ministranci, którzy niebawem otrzymają białe komże.
  5. W minionym tygodniu w kościele parafialnym zostały wymienione lampy oświetlające ołtarz.
  6.  Eucharystia w dni powszednie będzie sprawowana: w poniedziałek, piątek i sobotę  w Sokołowsku (godz.18.00) , we wtorek w Zakładach Opieki Leczniczej, a w czwartek w Unisławiu Śl. (godz.18.00).
  7. W najbliższą sobotę w Świdnicy odbędzie się Forum Rad Parafialnych. Trzyosobowa grupa  Przedstawicieli naszej Parafii z Sokołowska i Unisławia będzie nas reprezentowała na Mszy św. w Katedrze i podczas obrad w auli Seminarium duchownego.
  8. Księża Biskupi zachęcają nas w liście pasterskim, byśmy w październiku, Nadzwyczajnym Miesiącu Misyjnym,  modlili się szczególnie w intencjach misjonarzy.
  9. W niedzielę, 6 października, na Mszy św.o godz. 10.30, będzie miało miejsce poświęcenie różańców dla Uczniów klasy trzeciej, przygotowujących się do majowej uroczystości Pierwszej Komunii Św. Planujemy ją zorganizować w czwartą niedzielę maja (24-go).