Ogłoszenia duszpasterskie (18 sierpnia br.)

  1. Bardzo dziękuję ks. Rafałowi Cyfce, mojemu Koledze z Rocznika Święceń, pracującemu na codzień w organizacji POMOC KOŚCIOŁOWI W POTRZEBIE (Kraków) za homilie i odprawione Msze Św. w Uroczystość Wniebowzięcia NMP.
  2. Szczególnymi podziękowaniami pragnę objąć Wszystkich, którzy przygotowali kościół, liturgię i  agapę na czwartkową uroczystość w Unisławiu Śl.
  3. Dziękuję też Mieszkańcom Sokołowska za troskę o świątynię i datki na kwiaty, którymi przyozdobiony zostanie ołtarz na zbliżający się ODPUST PARAFIALNY (czwartek, 22 sierpnia, godz.18.00).
  4. W tym miejscu składam także podziękowania Wszystkim Darczyńcom, z hojności których zakupione zostały dwie haftowane stuły do koncelebry w kościele parafialnym. Zostaną one dzisiaj poświęcone na Mszy św. o godz.10.30.
  5. Od poniedziałku do czwartku będziemy gościli grupę ministrantów z Parafii p.w. Św. Brata Alberta w Świebodzicach, ich Opiekunów oraz ks. Wojciecha Oleksego, mojego dawnego studenta.
  6. Msze święte w tygodniu  – w czwartek (18.00) – ODPUST w SOKOŁOWSKU, w piątek (18.00) oraz w sobotę(12.00). Z racji czwartkowych uroczystości w kościele parafialnym nie będzie Mszy św. w kościele filialnym. Natomiast w sobotę w południe modlić się będziemy za Mieszkańców Sokołowska. Tego dnia zapraszam na PIKNIK STRAŻACKI (początek o godz. 13.00).
  7. Okazja do Spowiedzi  w czwartek od 17.00 do 18.00 . Będzie z nami ks. Bartosz Tusiński, który odprawi także uroczystą Mszę św.odpustową.