Intencje mszalne (2022)r.

Intencje mszalne (2022r.)

Wielki Czwartek, 14 kwietnia
17.00 Unisław Śl. O błogosławione owoce kapłańskiej posługi  – od Żywego Różańca
19.00 Sokołowsko
Za Zmarłych Kapłanów

Wigilia Paschalna, 16 kwietnia
17.00 Za Parafian
20.00 Za Parafian

Zmartwychwstanie Pańskie, 17 kwietnia
7.00 Sokołowsko Za Parafian
10.00
Unisław Śl. Za Parafian
12.00 Sokołowsko Za Parafian

Poniedziałek Wielkanocny, 18 kwietnia
10.00 Unisław Śl. O Boże błogosławieństwo dla Szymona i Filipa
12.00 Sokołowsko ++ Rodzice: Franciszka (Ona) i Stanisław (On), Jadwiga i Franciszek oraz Lilianna (Siostra) i Krewni (obie strony)

Niedziela w Oktawie Wielkanocy (24 kwietnia)
8.00 + Janusz w 5 r. śm.
9.30 Unisław Śl. + Czesław w 14 r. śm.
11.30 ++ Rodzice: Józef i Regina, + Józef (Brat) oraz + Andrzej (Mąż)
13.00
Sokołowsko Chrzcielna SF

Poniedziałek, 25 kwietnia
17.00 Unisław Śl. + Barbara w 1 r. śm.

Niedziela, 1 maja
8.00 + Zyta (gregoriańska)
9.30 Unisław Śl. Zmarli Rodzice: Henryk i Zofia oraz Zmarli z Rodziny
11.30
O Boże błogosławieństwo dla Karoliny i Kingi – Urodzinowa

Wtorek, 3 maja – Królowej Polski
8.00
+ Zyta (gregoriańska)
9.30
Unisław Śl. O życie wieczne dla Zmarłych Kominiarzy oraz o Boże błogosławieństwo dla żyjących
11.30
+ Janina w 9 r. śm.

Piątek, 6 maja
17.00 O Boże błogosławieństwo dla Ireny z racji Imienin – od Brata i Sióstr z Rodzinami

Niedziela, 8 maja
8.00 + Zyta (gregoriańska)
9.30  Unisław Śl. + Krystyna  –  od Rodziny
11.30 + Marian w 9 r. śm. i Zm. z Rodziny

Poniedziałek, 9 maja
17.00 +Zyta (gregoriańska)

Piątek, 13 maja
17.00 ++ Anna i Jadwiga

Niedziela, 15 maja
8.00
+ Zyta (gregoriańska)
9.30 Unisław Śl. + Henryk (Mąż), + Konstancja (Mama) oraz Zm. z Rodziny K. i Rz.
11.30 ++ Stanisław, Stanisława, Adam, Antoni, Janina, Marian

poniedziałek, 16 maja
17.00 Unisław Śl. + Zyta (gregoriańska)

czwartek, 19 maja
17.00 + Zyta (gregoriańska)

piątek, 20 maja
17.00 O zdrowie dla Grażyny

Niedziela, 22 maja
8.00
O łaskę zdrowia dla Grażyny
9.30
Unisław Śl. + Władysław w 30 r. śm.
11.30
++ Rodzice: Stanisław i Czesława
14.00 Biały Orzeł + Zyta (gregoriańska)

Poniedziałek, 23 maja
17.00 + Zyta (gregoriańska)
18.00 ++ Józef i Anna, Władysław i Maria

Czwartek, 26 maja
17.00 Unisław Śl. + Jacek w 19 r. śm.
19.00 + Zyta (gregoriańska)

Piątek, 27 maja
17.00
O łaskę zdrowia dla Grażyny
18.00 + Zyta (gregoriańska)

Sobota, 28 maja
17.00 O Boże błogosławieństwo dla Darczyńców kościoła parafialnego

Niedziela, 29 maja
8.00 + Zyta (gregoriańska)
9.30 Unisław Śl. ++ Artur, Józef, Iwona
11.30 + Edward w 29 r. śm., ++ Teściowie: Olga i Bronisław
13.00 O Boże błogosławieństwo dla Szymona

Poniedziałek, 30 maja
17.00 + Zyta (gregoriańska)

Wtorek, 31 maja
int.: + Zyta  – koniec Mszy św. gregoriańskich

Czwartek, 2 czerwca
17.00 + Władysław (gregoriańska)

Piątek, 3 czerwca
17.30
int. 1:
Za Parafian 
int. 2:
+ Władysław (gregoriańska)

Sobota, 4 czerwca
18.00
++ Kazimierz i Monika

Niedziela, 5 czerwca – Zesłanie Ducha Świętego
8.00 + Władysław (gregoriańska)
9.30 Unisław Śl. + Janina w 1 r. śm., + Zbigniew w 19r. śm.
11.30 O Boże błogosławieństwo dla Przystępujących do Pierwszej Komunii św.:  Magdaleny, Antoniego, Doriana, Dawida, Ireneusza i Szymona
13.00 O Boże błogosławieństwo dla Tymona, Jego Rodziców i Chrzestnych 

Poniedziałek, 6 czerwca
17.00 Unisław Śl. + Władysław (gregoriańska)

Czwartek, 9 czerwca
17.00 Unisław Śl. + Władysław (gregoriańska)

Piątek, 10 czerwca
17.00
+ Władysław (gregoriańska)

Niedziela, 12 czerwca – Trójcy Świętej
8.00
+ Władysław (gregoriańska)
9.30 Unisław Śl. ++ Rodzice: Janina i Andrzej
11.30 ++ Ludwik w 17 r. śm. i + Piotr
13.00 O Boże błogosławieństwo dla Wiktorii, Jej Rodziców i Chrzestnych

Poniedziałek, 13 czerwca
17.00 + Władysław (gregoriańska)

Środa, 15 czerwca
17.00 + Władysław (gregoriańska)

Czwartek, 16 czerwca – Boże Ciało
9.30
Unisław Śl. Za Parafian
12.00
Sokołowsko Za Parafian

Niedziela, 19 czerwca
8.00 + Władysław (gregoriańska)
9.30Unisław Śl. ++ Rodzice: Rozalia i Józef, Maria i Wacław oraz Zm. z Rodziny
11.30 + Zdzisław (Gabriel) d. Mieszkaniec Sokołowska – z racji pogrzebu

Sobota, 25 czerwca
17.00 Unisław Śl. + Zbigniew w 6 r. sm.

Niedziela, 26 czerwca
8.00 + Władysław (gregoriańska)
9.30 Unisław Śl. ++ Władysław i Anna w 45 r. sm.
11.30 ++ Rodzice Janina i Kazimierz, + Danuta (Żona), +Krystyna (Siostra) oraz + Piotr(Zięć)

Sobota, 2 lipca 
14.00 Sokołowsko Msza św. ślubna Dawida i Łucji oraz Chrzest św. Ich Syna Dominika Mikołaja

Niedziela, 3 lipca
8.00 Za Parafian
9.30 + Ryszard – od Ewy i Dariusza
11.30 + Genowefa – od Córki z Rodziną

Niedziela, 10 lipca
8.00 Za Parafian
9.30 Unisław Śl. + Ryszard – od Katarzyny i Jakuba
11.30 ++ Józef i Janina, Aleksander, Kazimierz oraz Zm. z Rodziny

Niedziela, 17 lipca
8.00 O Boże błogosławieństwo dla Krzysztofa z racji Imienin
9.30 Unisław Śl. ++ Natalia i Bazyli oraz Zm. z Rodziny
11.30 + Mieczysław w 45 r. śm. oraz Zm. z Rodziny
15.00
Sokołowsko Za Parafian

Piątek, 22 lipca
17.00 Za Zmarłych z Rodziny Ofiarodawcy

Niedziela, 24 lipca
8.00 O Boże błogosławieństwo dla Anny z racji Imienin
9.30 Unisław Śl. + Ryszard – od Marty i Wacława z Rodziną
11.30 + Alicja K.-Cz.

Niedziela, 31 lipca
8.00 O zdrowie dla Joanny
9.30 Unisław Śl. O Boże błogosławieństwo dla Wnuków: Leny, Roksany i Filipa
11.30 ++ Radosław, Nills oraz Zm. z Rodzin Sz. i D.

Niedziela, 7 sierpnia
8.00 + Katarzyna w 14 r. śm.
9.30 Unisław Śl. + Bogdan w 24 r. śm. oraz ++ Stanisława (Ona) i Jan
11.30 ++ Rodzice:  Stefania w 15 r. śm., + Władysław(On), ++ Dziadkowie: Bronisława(Ona), Władysław; Barbara, Maciej

Niedziela, 14 sierpnia
8.00
Za Parafian
9.30
Unisław Śl. O Boże błogosławieństwo dla Moniki i Sylwestra w 10 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
11.30
Za Parafian
18.00 O łaskę zdrowia dla Krystyny

33 Msze święte w inetncji dziękczynno-błagalnej od 15 sierpnia do 18 września br.

Poniedziałek, 15 sierpnia – Wniebowzięcie NMP
8.00
Dziękczynno-błagalna (początek)
9.30
Unisław Śl. Za Parafian
11.30
++ Rodzice: Joanna i Feliks, ++ Rodzeństwo: Edward, Adam, Halina, Salomea oraz + Henryk (Mąż)

Sobota, 20 sierpnia
11. 00 Sokołowsko O Boże błogosławieństwo dla Mai, Jej Rodziców i Chrzestnych

Niedziela, 21 sierpnia
8.00
+ Bożena w 21 r. śm., + Maria, Zmarli z Rodziny
9.30
Unisław Śl. + Mieczysław – od Elżbiety i Stanisława
11.30 Za Parafian – ODPUST PARAFIALNY ( MB Królowej Świata)

Niedziela, 28 sierpnia
8.00
Dziękczynno-błagalna
9.30 Unisław Śl. O Boże błogosławieństwo dla Wnuków: Leny, Roksany i Filipa
11.30 ++ Rodzice: Gabriela i Eugeniusz oraz + Tadeusz (Brat)

Msze święte gregoriańskie + Rozalia (Ona) od 1-go do 30-go września br.

Niedziela, 4 września
8.00
+ Rozalia (gregoriańska)
9.30
Unisław Śl. + Ryszard – od Małgorzaty i Jerzego
11.30

piątek, 9 września
17.00 + Aniela z racji ziemskich Urodzin- od Córki

sobota, 10 września
17.00 O Boże błogosławieństwo dla Jubilatów: Marioli i Włodzimierza

Niedziela, 11 września
8.00 + Rozalia (gregoriańska)
9.30 Unisław Śl. ++ Rodzice: Helena i Franciszek oraz + Janusz (Brat)
11.30 O Boże błogosławieństwo dla Klaudii i Pawła z racji kolejnej rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa

piątek, 16 września
17.00 + Genowefa

Niedziela, 18 września
8.00
+ Rozalia (gregoriańska)
9.30
Unisław Śl. + Henryk w 11r. śm. oraz ++ Rodzice: Maria, Wacław, Otylia, Marian
11.30 Rez. MW
int.: Dziękczynno-błagalna

Niedziela, 25 września
8.00
+ Rozalia (gregoriańska)
9.30
Unisław Śl. + Ryszard – od Przyjaciółek
11.30 ++ Halina i Kazimierz w kolejne rocznice śm.

piątek, 30 września
8.00 ++ Rodzice: Michał i Bronisława(Ona) oraz ++ Siostry: Genowefa i Maria

Niedziela, 2 października
8.00 + Stanisław(On) w 26r. śm. oraz ++ Rodzice: Karolina i Stanisław
9.30 Unisław Śl. O Boże błogosławieństwo dla Grupy modlitewnej Żywy Różaniec z kościoła filialnego
11.30 O Boże błogosławieństwo dla Grupy modlitewnej Żywy Różaniec z kościoła parafialnego

Niedziela, 9 października
8.00
9.00 Unisław Śl. + Ryszard – od Uczestników pogrzebu
11.30 + Melania

środa, 12 października
15.00
O Boże błogosławieństwo dla Nowożeńców (Robert i Katarzyna)
17.00 Unisław Śl. O Boże błogosławieństwo dla Anny

Niedziela, 16 października
8.00 
9.30 Unisław Śl. Rez. WKo
11.30 + Edward  z racji przypadających za ziemskiego życia Imienin

Niedziela, 23 października
8.00
9.30
Unisław Śl. ++ Rodzice: Zofia i Tadeusz w 12 r. śm.
11.30
Rez. KG

Niedziela, 30 października
8.30
9.30 Unisław Śl. Rez. WKo
11.30 ++ Tadeusz (Mąż), ++ Rodzice, + Anna

Wtorek, 1 listopada – Wszystkich Świętych
8.00 
10.00 Sokołowsko Za Parafian
12.00 Unisław Śl. Za Parafian

Środa, 2 listopada – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
16.30 Unisław Śl. Za Zmarłych Parafian
18.00 Sokołowsko Za Zmarłych wspomnianych w tegorocznych Wypominkach

Niedziela, 6 listopada
8.00 + Stanisław w 72 r. śm. oraz + Stefan (Mąż) oraz Zm. z Rodziny Ofiarodawcy
9.30 Unisław Śl. ++ Maria i Mikołaj
11.30 Rez. p. Marcel

piątek, 11 listopada
10.00 Unisław Śl.
12.00 Sokołowsko + Marian w 16 r. śm., ++ Teściowie: Helena i Włądysław, ++ Rodzice: Antonina i Józef

Niedziela, 13 listopada
8.00 Zmarli z Rodziny Ofiarodawcy: ++ Stefania (Ona), Ludwika( Ona), +Stanisław (On), Edward, Józef(On), Zofia
9.30 Unisław Śl. ++ Rodzice: Władysław, Bronisława (Ona), + Zbigniew(Brat), + Janina(Bratowa)
11.30

Niedziela, 20 listopada
8.00
+ Janusz  – ziemskie Imieniny
9.30
Unisław Śl.
11.30
Rez. KP

Niedziela, 27 listopada
8.00 
9.30 Unisław Śl.++ Zdzisław (On) i Kazimierz
11.30 Rez. IK

Niedziela, 4 grudnia
8.00
9.30 Unisław Śl. O Boże błogosławieństwo dla Kacpra z ra cji 18-tych Urodzin
11.30

czwartek, 8 grudnia – Niepokalane Poczęcie NMP
16.30 Unisław Śl. 
18.00
+ Maria w 24r. śm.

Niedziela, 11 grudnia
8.00
9.30 Unisław Śl. ++ Maria i Władysław(On)
11.30

Niedziela, 18 grudnia
8.00
9.30 Unisław Śl. + Leonard Jan – od Uczestników pogrzebu
11.30 Rez. KP

Sobota, 24 grudnia
22.00
Unisław Śl. O Boże błogosławieństwo dla Jubilatów z racji 50-tej rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa
24.00
Sokołowsko Za Parafian

Niedziela, 25 grudnia – Boże Narodzenie
10.00
Unisław Śl. O Boże błogosławieństwo dla Jubilatów Romana( Jacka) i Beaty z racji 20-tej rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa
12.00
Sokołowsko Za Parafian

Poniedziałek, 26 grudnia
10.00 Unisław Śl. O Boże błogosławieństwo dla Jubilatów Małgorzaty i Sebastiana z racji 20-tej rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa
12.00 Sokołowsko Rez. MW

Niedziela, 1 stycznia Nowego 2023 Roku
10.00 Unisław Śl.
12.00 Sokołowsko