Ogłoszenia parafialne (niedziela,1 września br.)

1. Dziękuję Strażakom z OSP oraz Wszystkim zaangażowanym w prace porządkowe. Jestem wdzięczny za wyczyszczenie rynien i poprawę ich przepustowości.  Liczę na dalszą pomoc. Niewszystkie odcinki rur, odprowadzających deszczówkę, są drożne. Cieszę się, że w Sokołowsku nie brakuje ludzi dobrej woli.
  2. Dziękuję za wykoszenie trawy na terenie przykościelnym w Unisławiu oraz za przyszłe ofiary na przeznaczone docelowo na wywóz śmieci z cmentarza. Przypomnę, że zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, Rodziny Zmarłych pochowanych na naszym cmentarzu wpłacają 20 zł za rok 2019.
  3.  W czwartek w Unisławiu (od 17.30), a w piątek w Sokołowsku (od 17.00) okazja do spowiedzi.
  4. Msze Św. w tygodniu: w poniedziałek i piątek w Sokołowsku (godz.18.00), we wtorek w naszych ZOL-ach( Inter-Med, Waligóra, Biały Orzeł), a w czwartek w Unisławiu Śl. (godz.18.00).
  5. W sobotę odwiedzę Chorych w godzinach dopołudniowych. Rodziny czy przyjaciół Osób zainteresowanych proszę o kontakt.
  6. W przyszłą niedzielę Msza Św. dziękczynna za tegoroczne zbiory w Mieroszowie (godz.12.00). Zapraszam więc na Eucharystię do kościoła pw. Św. Michała Archanioła. W Unisławiu zastąpi mnie ks. Piotr Gołuch, Ojciec duchowny Seminarium w Świdnicy, któremu dziękuję za koleżeńską pomoc.
  7. Również w przyszłą niedzielę proponuję Naszym Pierwszakom i ich Rodzicom udział w błogosławieństwie przyborów szkolnych.
  8.   Parafianom i Gościom życzę dobrego tygodnia.