Ogłoszenia duszpasterskie (17 listopada br.)

Ogłoszenia parafialne, 17 listopada br.

1. Kończymy dziś Wypominki w obu kościołach. Dziękuję za wspólną modlitwę podczas nabożeństw i za złożone ofiary.
2. Msze Św. w tygodniu:
poniedziałek – 17.00 – imieninowa (Pan Marcin i Karolina)

czwartek (Unisław) – 17.00  –  Za Parafian
sobota – 17.00 – imieninowa (ks. Janusz, Poprzedni Proboszcz Parafii)
Wyjątkowo nie będzie Mszy Św. w piątek w kościele parafialnym.

Zawieszone zostają  też dotychczasowe wtorkowe Msze św. w Zakładach Opieki Leczniczej. Termin kolejnych zostanie ustalony wkrótce.

4. W miniony piątek, w sali sołectwa, o godz. 18.00, miała miejsce katecheza dla kandydatów do bierzmowania (klasy VII i VIII). Alternatywne przygotowanie katechetyczne w Unisławiu, również w świetlicy sołectwa, będzie miało miejsce w piątek, 29 listopada, o godz. 18.00.

5. Zapraszam Rodziców Dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. na sobotnią katechezę (sala sołectwa Sokołowsko, godz. 18.00).

6. Rekolekcje adwentowe rozpoczniemy w czwartek przed Trzecią Niedzielą Adwentu. Wygłosi je dla nas ks. Kamil Osicki, duszpasterz, katecheta w Nowej Rudzie-Słupcu.

5. Dziękuję za ostatnie spontaniczne datki na kwiaty w Sokołowsku (65+50+30zł)  oraz w Unisławiu (10+10+20zł) oraz za ostatnie wpłaty na cele gospodarcze.

4. Cieszę się, że przed drzwiami kościoła filialnego na nowo świeci lampa. Jak zauważyliśmy, na chórze świątyni zostały zdemontowane stare kinkiety. Nowe oświetlenie postaramy się założyć jeszcze w listopadzie. Przy tej okazji bardzo dziękuję Wykonawcy i Przyszłym Fundatorom.

5. Dziękuję Paniom z Zespołu Wokalnego za wtorkowy koncert pieśni patriotycznych w „Białym Orle” oraz „Waligórze”, a Dyrekcji Sanatoriów Dolnośląskich za zaproszenie.

6. Śmieci z cmentarza w Unisławiu zostaną wywiezione w najbliższym czasie. Dziękuję Rodzinom Zmarłych za uregulowanie corocznych wpłat na ten cel.