Ogłoszenia (23 sierpnia br.)

Ogłoszenia (23 sierpnia)
  1. Bardzo dziękuję Parafianom za przygotowanie kościoła (dekoracje kwiatowe) i terenu wokół świątyni (wykoszone trawniki). Środki na kwiaty pozyskaliśmy dzięki przedwakacyjnej zbiórce. Dziękuję Wszystkim Ofiarodawcom i Przygotowującym bukiety z różnokolorowych róż.
  2.  Jestem wdzięczny ks. Łukaszowi z Bielawy za wczorajszą spowiedź i Mszę św. odpustową.
  3. W przyszłym roku odpust parafialny  ku czci Matki Bożej Królowej Świata świętować będziemy  31 maja (dawna tradycja) albo w ostatnią niedzielę sierpnia.
  4.  Msze św. w tygodniu:
    – we wtorek i piątek (Sokołowsko) – godz. 17.00
    – w czwartek (Unisław Śl.)- godz. 17.00
  5. Próby liturgiczne przed Pierwszą Komunią św.  w poniedziałek i piątek o godz. 15.00
  6. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitewne czuwanie w ciszy w piątek po wieczornej Mszy św.
  7. Sprzątanie kościoła parafialnego i przygotowanie dekoracji eucharystycznych w sobotę przed południem.
  8. Okazja do Spowiedzi św. w sobotę o godz. 16.00