Intencje mszalne/rezerwacje/celebracje na 2020r.

Intencje/rezerwacje/celebracje na Nowy 2020 Rok

Sokołowsko

1 stycznia, Świętej Bożej Rodzicielki

11.30 Zmarli Rodzice – Stanisław w 38 rocz. śm. i Katarzyna
16.00 Zmarli z Rodzin Ofiarodawcy( int. z Trzetrzewiny)

niedziela, 5 stycznia

8.00 O łaskę zdrowia i powrót do pełni sił dla Jana (int. z Trzetrzewiny)
11.30 + Stefan i Zm. Rodzice i Teściowie

poniedziałek, 6 stycznia, Trzech Króli

8.00 O Boże błogosławieństwo w Rodzinie (int. z Trzetrzewiny)
11.30 Zmarli Rodzice – Michalina i Jerzy oraz Zm. z Rodziny

niedziela, 12 stycznia

8.00
11.30 +Helena w 17 rocz. śm. oraz +Janina

poniedziałek, 13 stycznia

17.00

niedziela, 19 stycznia

8.00
11.30 + Piotr w 7 rocz. śm. oraz + Danuta

poniedziałek, 20 stycznia

17.00 +Aleksander w 23 rocz. śm.

niedziela, 26 stycznia

8.00 Mateusz w 17-te Urodziny
11.30. + Tadeusz (Mąż), ++ Rodzice, + Anna ( Siostra)

poniedziałek, 27 stycznia

17.00 + Edward  –  od Żony z Rodziną

piątek, 31 stycznia

17.00 + Helena –  od Uczestników pogrzebu (30 grudnia)

niedziela, 2 lutego

8.00 + Stefania ( gregoriańska)
11.30 O Boże błogosławieństwo dla Śpiewających w Żeńskim Zespole Wokalnym – dar Jadwigi

niedziela, 9 lutego

8.00 Dziękczynno-błagalna w 55 Urodziny Alicji
11.30 + Franciszek w 7 rocz. śm.; ++ Rodzice – Zofia, Michał, Antoni, Genowefa;

niedziela, 16 lutego

8.00 + Stefania (gregoriańska)
11.30 + Kazimierz w 17 rocz. śm. oraz ++ Rodzice  – Bronisława(Ona) i Władysław

niedziela, 23 lutego

8.00 + Stefania (gregoriańska)
11.30 ++ Marian, Marianna, Stanisław, Janina

środa, 26 lutego, POPIELEC

11.00 (Inter – Med) Dziękczynno- błagalna (z Małopolski)
18.00 + Edward – od Żałobników i Rodziny (30 grudnia)

piątek, 28 lutego

17.00 +Stefania (gregoriańska)

sobota, 29 lutego

int. 1: + Stefania (gregoriańska)
int. 2: + Ks. Piotr Dębski, muzyk kościelny

niedziela, 1 marca ( WIELKI POST I)

8.00 + Stefania (gregoriańska)
11.30 + Janina  w 2 mies. po pogrzebie

poniedziałek, 2 marca

17.00 O Boże błogosławieństwo w Rodzinie (int. spoza Parafii)

piątek, 6 marca

17.00 + Ks. Piotr Dębski, muzyk kościelny

niedziela, 8 marca (WIELKI POST II)

8.00 ++ Józefa (Ona), Mieczysław, Janusz oraz Andrzej w 4 rocz. śm.
11.30 O Boże błogosławieństwo dla Magdy z racji Urodzin

czwartek, 12 marca

18.00 + Ks. Piotr Dębski, muzyk kościelny

piątek, 13 marca 

17.00 Dziękczynno – błagalna w Pierwsze Urodziny Konstantego

sobota, 14 marca

12.00 O Boże błogosławieństwo dla Jakuba (int. spoza Parafii)

niedziela, 15 marca (WIELKI POST III)

8.00 + Marcin w 20 rocz. śm.
11.30 + Zbigniew w 6 rocz. śm. oraz ++ Marek i Tadeusz
18.00  O uwolnienie z nałogu gier komputerowych dla Kamila i Olka (int. spoza Parafii)

poniedziałek, 16 marca

17.00 O łaskę  duchowej przemiany dla Mateusza (int. spoza Parafii)

czwartek, 19 marca Św. Józefa Oblubieńca NMP

19.00 O Boże błogosławieństwo dla Józefy w Dniu Imienin

piątek, 20 marca

17.00 + Józef (Zbigniew) z racji ziemskich Imienin

sobota, 21 marca

17.00 Zmarli z Rodziny Ofiarodawcy ( int. spoza Parafii – Trzetrzewina)

niedziela, 22 marca (WIELKI POST IV)

8.00 O Boże błogosławieństwo dla Erwina(On) z racji 28 Urodzin

11.30 [ + Witold w 8 rocz. śm. oraz ++ Rodzice z obu stron]
Odwołana przez Ofiarodawcę/Termin do ustalenia.
int.:  + Janusz w 1 rocz. śm., ++ Rodzice – Honorata i Bolesław,
+ Stanisław (Brat) oraz ++ Jacek, Sławomir i Rozalia

poniedziałek, 23 marca

17.00 O szczęśliwe rozwiązanie dla Joanny

środa, 25 marca – ZWIASTOWANIE PAŃSKIE

int.1: O siły duchowe i fizyczne dla Oli i Jej Rodziców (int.spoza Parafii)
int.2: O łaskę zdrowia dla Stanisława (int. z Trzetrzewiny)
17.00 O otwarcie się na prawdę, dobro i piękno dla Słuchaczy i Wykładowców diecezjalnego Studium Organistowskiego.

piątek, 27 marca

16.30 O dar upragnionego dziecka dla Krzysztofa i Joanny (int. spoza Parafii)
17.15 + Henryk  – od Uczestników Pogrzebu
18.00  O dar duchowej jedności dla Iwony i Piotra (int.spoza Parafii)

sobota, 28 marca

16.00 O łaskę przebaczenia dawnym winowajcom oraz o łaskę dobrego przygotowania na spotkanie z Bogiem w wieczności (int.spoza Parafii)
18.00 + Zofia ( int. spoza Parafii)

niedziela, 29 marca (WIELKI POST V)

8.00 + Jerzy w 12 rocz. śm., ++ Rodzice – Kazimierz, Feliksa, Władysław, Helena;
11.30 + Andrzej, ++ Rodzeństwo – Irena i Józef oraz Zm. z Rodziny
17.00 + Ks. Piotr Dębski, muzyk kościelny
18.00 O Boże błogosławieństwo dla Stanisławy i Jadwigi

poniedziałek, 30 marca

17.00 O potrzebne łaski dla ks. Pawła (1/3)

środa, 1 kwietnia

17.00 O dary Ducha Św. dla Anny i Marty oraz Maksymiliana z rodziną (2/3)
18.00 O Boże błogosławieństwo dla Społeczności Sołectwa Sokołowsko

piątek, 3 kwietnia

17.00 O duchowe zdrowie dla Elżbiety, Patryka i Ryszarda (3/3)
18.30 + ks. Piotr Dębski – muzyk kościelny

sobota, 4 kwietnia

17.00
18.30 

niedziela, 5 kwietnia ( PALMOWA)

8.00 ++ Rodzice – Anna i Antoni, ++ Siostry – Maria, Klara, Janina;
11.30 Dziękczynno-błagalna z racji Urodzin Anny

Wielki Poniedziałek, 6 kwietnia

17.00
18.00 

Wielki Wtorek, 7 kwietnia

17.00 

Wielka Środa, 8 kwietnia

19.00 + Józef – od Uczestników Pogrzebu ( 11 marca)

9 kwietnia,  Wielki Czwartek

19.00 Za Kapłanów  Muzyków kościelnych Metropolii Wrocławskiej (Wrocław, Legnica, Świdnica)

sobota, 11 kwietnia  WIGILIA PASCHALNA

21.00  Za Parafian

Wielkanoc, 12 kwietnia
Zmiana godzin Mszy św.( porządek niedzielny zamiast świątecznego)

8.00 Za Parafian
11.30 + Karolina w 25 rocz. śm. oraz ++ Stanisław, Włodzimierz i Marian

poniedziałek wielkanocny, 13 kwietnia

12.00 + Florentyna w 10 rocz. śm.

wtorek w oktawie Wielkanocy, 14 kwietnia

17.00 + Ksawery (gregoriańska 1) – od Córki Ewy i Brata Jana
18.00 O Boże błogosławieństwo dla Wszystkich, którzy nadesłali życzenia na Wielki Czwartek i Wielkanoc

środa w oktawie Wielkanocy

17.00 Za Wszystkich, którzy troszczą się o materialne potrzeby Parafii
18.00 + Ksawery (gregoriańska)

piątek w oktawie Wielkanocy

17.00 + Ksawery (gregoriańska)
int.: O Boże błogosławieństwo dla Jana i Krystyny z racji 41 r. zawarcia sakramentalnego małżeństwa ( int. z Trzetrzewiny)

sobota w oktawie Wielkanocy

17.00 + Ksawery (gregoriańska)

niedziela, 19 kwietnia

8.00 + Stefan w 29 rocz. śm. oraz ++ Stanisław, Ryszard, Łucja
11.30 Dziękczynno – błagalna w Urodziny Stefanii
15.00 ++ Kazimierz i Janina – od dzieci, wnuków i prawnuka
18.00 O Boże błogosławieństwo dla Józefy i Ryszarda z racji 45-go Jubileuszu małżeństwa.

poniedziałek, 20 kwietnia

17.00 + Ksawery (gregoriańska)
18.00 Zmarli cierpiący w czyśćcu

wtorek, 21 kwietnia

+ Ksawery (gregoriańska)

środa, 22 kwietnia

17.00 + Ksawery (gregoriańska)

czwartek, 23 kwietnia – Św. Wojciecha

19.00 O światło Ducha św. dla Biskupa Marka w Dniu kanonicznego objęcia diecezji

piątek, 24 kwietnia

17.00 + Ksawery (gregoriańska)
18.00
Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze dla Marcina

sobota, 25 kwietnia

17.00 + Ksawery (gregoriańska)

niedziela, 26 kwietnia
8.00 O Boże błogosławieństwo dla Alberta ( od Matki)
11.30 O Boże błogosławieństwo dla Karoliny i Kingi
18.00

poniedziałek, 27 kwietnia

+ Ksawery (gregoriańska)

wtorek, 28 kwietnia

18.00 + Ksawery (gregoriańska)

środa, 29 kwietnia

17.00 + Ksawery ( gregoriańska)

czwartek, 30 kwietnia

int.: +Ksawery (gregoriańska)

piątek, 1 maja – Św. Józefa Robotnika

17.00 + Ksawery (gregoriańska)

sobota, 2 maja – NMP Królowej Polski

12.00 + Stanisław (gregoriańska )
17.00 + Celestyna oraz Zmarli z Rodzin Ofiarodawcy (W., K-Cz., Z.)
18.00 Dziękczynno – błagalna z racji Urodzin Jakuba

niedziela, 3 maja – Czwarta wielkanocna ( Dobrego Pasterza)

8.00 + Krystyna w 16 rocz. śm., + Zbigniew w 2 rocz. śm.; ++ Rodzice – Jan i Marianna, ++ Dziadkowie w obu stron
11.30 + Janina w 7 rocz. śm.
18.00 + Stanisław (gregoriańska)

poniedziałek, 4 maja – Św. Floriana, Patrona Strażaków

17.00 + Ksawery (gregoriańska)
18.00 + Stanisław ( gregoriańska)

wtorek, 5 maja

17.00 + Ksawery (gregoriańska)
18.00 + Stanisław (gregoriańska)

środa, 6 maja

17.00 + Ksawery (gregoriańska)
18.00 +Stanisław (gregoriańska)

czwartek, 7 maja

19.00 + Stanisław (gregoriańska)

piątek, 8 maja

17.00 + Ksawery (gregoriańska)
18.00 + Stanisław ( gregoriańska)

sobota, 9 maja

17.00 + Ksawery (gregoriańska)
18.00 + Stanisław ( gregoriańska)

niedziela, 10 maja

8.00 + Anna w 10 rocz. śm.
11.30 + Marian w 7 rocz. śm. i zm. z Rodziny
18.00 + Stanisław (gregoriańska)

poniedziałek, 11 maja
+ Ksawery (gregoriańska)
+ Stanisław (gregoriańska)

wtorek, 12 maja

17.00 + Ksawery (gregoriańska)
18.00 + Stanisław (gregoriańska)

środa, 13 maja

17.00 + Ksawery (gregoriańska – ostatnia)
18.30 + Stanisław (gregoriańska)

czwartek, 14 maja

18.30 + Stanisław (gregoriańska)

piątek, 15 maja

17.00 + Stanisław ( gregoriańska)
18.00 O Boże błogosławieństwo dla Zofii w Dniu Imienin – od Józefy i Ryszarda

sobota, 16 maja

17.00 Dziękczynna za łaskę życia, zdrowia, religijnego wychowania w duchu chrześcijańskich wartości,  z prośbą o przymnożenie Bożego błogosławieństwo dla Tymoteusza (7-me Urodziny) i jego młodszego brata Filipa (4-te Urodziny.)
18.00 + Stanisław (gregoriańska)

niedziela, 17 maja

8.00 + Ryszard, ++ Rodzice, ++ Rodzeństwo
11.30 + + Rodzice – Stanisław (On) i Stanisława( Ona), + Adam i Antoni ( bracia), + Janina(siostra),
+ Marian (mąż)
18.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Rodzin Ofiarodawcy oraz dla Anny

poniedziałek, 18 maja

17.00 + Stanisław (gregoriańska)
18.00 Dziękczynna za otrzymane Boże łaski, otrzymane za wstawiennictwem  Maryi Matki i Św. Jana Pawła z prośba o dalsze dla Szymka i Marysi oraz ich Rodziców

wtorek, 19 maja

17.00 + Stanisław (gregoriańska

środa, 20 maja

18.00 + Stanisław ( gregoriańska)
19.00 + Marynarz

czwartek, 21 maja

18.30 O Boże błogosławieństwo dla Piotra w 10-te Urodziny oraz dla Weroniki

piątek, 22 maja

17.00 + Stanisław ( gregoriańska)
18.00 + Pacjent

sobota, 23 maja

17.00 O potrzebne łaski dla Neoprezbiterów – Bartosza, Daniela, Grzegorza, Mateusza i Michała;
18.00 + Stanisław ( gregoriańska)

niedziela, 24 maja

8.00 + Mirosław
11.30 Dziękczynno – błagalna z racji Urodzin Krystyny i Henryka
int. + Stanisław (gregoriańska) 

poniedziałek, 25 maja

17.00 + Stanisław (gregoriańska)
18.00 O Boże błogosławieństwo dla Celiny i innych Matek

wtorek, 26 maja

int. 1: + Elżbieta i Zmarli cierpiący w czyśćcu
int.2: + Stanisław (gregoriańska)

środa, 27 maja

17.00 + Stanisław (gregoriańska)
18.00 O łaskę zdrowia dla chorej Krystyny z racji Dnia Matki oraz o Boże błogosławieństwo dla Bożeny

piątek, 29 maja

17.00 + Stanisław (gregoriańska)
18.00 + Ewa w 20 rocz. sm.

sobota, 30 maja

17.00 + Stanisław (gregoriańska) – ostatnia
18.00 + Kuba w 5 rocz. śm.

niedziela, 31 maja

8.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Rodziny
11.30 Dziękczynno – błagalna z racji 40-tych Urodzin Grzegorza

poniedziałek, 1 czerwca

17.00 AF1

wtorek, 2 czerwca

17.00 AF2

czwartek, 4 czerwca

18.00 Za Parafian (ks. Bartosz)/ AF3 (Proboszcz)

piątek, 5 czerwca

17.00 int. 1: Za Parafian (ks. Grzegorz)
int. 2: O światło Ducha św. i Jego dary dla Krzysztofa z racji egzaminu oraz o Boże błogosławieństwo dla Rodziny (Proboszcz)

sobota, 6 czerwca

17.00 + Antoni ( Ojciec)  oraz ++ Stefania i Mieczysław (Rodzice Chrzestni)

niedziela, 7 czerwca

8.00 Rez.
11.30 + Edward w 27 rocz. śm. oraz ++ Rodzice – Olga  i Bronisław

poniedziałek, 8 czerwca

17.00 (AF4)

wtorek, 9 czerwca

17.00 Za Parafian (ks. Daniel)/ AF5 (Proboszcz)

czwartek, 11 czerwca Boże Ciało

11.30 ++ Rodzice: Stanisław (On) w 28 rocz. śm. i Czesława (Ona)

piątek, 12 czerwca

17.00 + Janusz w 3 rocz. śm.

niedziela, 14 czerwca

8.00 + Małgorzata w 35 rocz. śm.
11.30 int. 1: Dziękczynna za 30 lat wspólnego małżeńskiego życia Grażyny i Grzegorza
int. 2: Za małżeństwa Parafii, świętujące swoje kolejne jubileusze

piątek, 19 czerwca

17.00 + Janusz oraz Zmarli cierpiący w czyśćcu.

niedziela, 21 czerwca

8.00 + Jerzy, ++ Rodzice, ++ Teściowie
11.30 Dziękczynno-błagalna z racji Urodzin Eryka

poniedziałek, 22 czerwca

17.00 O potrzebne łaski dla Kleryków Roku Czwartego (Akolitat)

środa, 24 czerwca – Narodzenie Św. Jana Chrzciciela

18.30 + Marian  – od Edwarda z Rodziną (int. z Przeworska)

piątek, 26 czerwca

8.00 Dziękczynna z racji zakończenia roku szkolnego

sobota, 27 czerwca

18.00 ++ Anna, Zbigniew, Władysław oraz Zmarli z Rodziny

niedziela, 28 czerwca

8.00 ++ Anna i Władysław w 33 rocz. śm.
11.30 ++ Józef, Janina, Kazimierz, Zbigniew i Zmarli z Rodziny

poniedziałek, 29 czerwca – Świętych Apostołów Piotra i Pawła

18.30 + Ks. Piotr Dębski, muzyk kościelny

niedziela, 5 lipca

8.00 O łaskę zdrowia dla dziecka
11.30 ++ Zbigniew, Kazimierz

niedziela, 12 lipca

8.00
11.30 ++ Rodzice – Maria w 2 rocz. śm. i Władysław w 20 rocz. śm. oraz + Wiktor w 4 rocz. śm.

niedziela, 19 lipca

8.00
11.30 + Mieczysław w 43 rocz. śm. oraz Zm. z rodziny Ofiarodawcy

niedziela, 26 lipca

10.30 O Boże błogosławieństwo dla Jadwigi i Stanisława z racji  40-go Jubileuszu sakramentu małżeństwa

niedziela, 2 sierpnia

8.00 O łaskę zdrowia dla Joanny i Krzysztofa oraz o dar upragnionego potomstwa
(int. spoza Parafii)
11.30 O Boże błogosławieństwo dla Wandy z racji 75 Urodzin  – od Sióstr i Bra

niedziela, 9 sierpnia

8.00 + Maria, + Bożena, Zm. z Rodziny
11.30 ++ Rodzice – Stefania i Władysław (On), Maria i Tomasz oraz Zm. z Rodziny

sobota, 15 sierpnia – Wniebowzięcie NMP

8.00 O Boże błogosławieństwo dla Justyny i Damiana w Dniu 3-go Jubileuszu Sakramentu małżeństwa
10.00 O Boże błogosławieństwo dla Iwony i Zbigniewa z racji 25-go Jubileuszu Sakramentu małżeństwa
Od 15 sierpnia do 13 września br.  30-ci Mszy św. za Zmarłego STANISŁAWA  (int. spoza Parafii)

niedziela, 16 sierpnia

8.00 ++ Anna i Jakub (2)
11.30 ++ Rodzice – Joanna i Feliks oraz + Henryk (Mąż)

poniedziałek, 17 sierpnia

17.00 ++ Anna i Jakub (3)

sobota, 22 sierpnia – NMP Królowej (Odpust w kościele parafialnym)

12.00 Za Parafian
14.00 Celebracja Chrztu św. (Marcin)

niedziela, 23 sierpnia

8.00 + Marian – od Chrześniaka Mateusza (int. z Przeworska)
11.30 O Boże błogosławieństwo dla Krystyny w 80-te Urodziny

piątek, 28 sierpnia

17.00 +Ewa

niedziela, 30 sierpnia

8.00 + Anna
11.30 PIERWSZA KOMUNIA ŚW. UCZNIÓW NASZEJ KLASY CZWARTEJ
( Amelia, Lena, Gabriel, Jan, Piotr)

poniedziałek, 31 sierpnia
17.00 + Marian – od Uczestników Pogrzebu (17 czerwca)

środa, 2 września

17.00 ++ Felicja, Henryk, Ewa, Mirosława

piątek, 4 września

17.00 + Marian – od Michała z Rodziną (int. z Przeworska)

sobota, 5 września

13.00 Celebracja Chrztu św. (Paweł)

niedziela, 6 września

8.00 ++ Anna i Jakub 
11.30 + Marian – od Mai z Rodziną (int. z Przeworska)
Celebracja chrztu św. (Aleksander)

piątek, 11 września

17.00 + Marian – od Marii z Mężem (int. z Przeworska)

sobota, 12 września

15.00 Msza św. ślubna – Monika i Marcin
18.00 + Anna  w 1 rocz. śm.

niedziela, 13 września

10.30  + Marian  – od Stowarzyszenia Aktywni Seniorzy
16.00 Msza chrzcielna (Wanda)

niedziela, 20 września

8.00 Dziękczynno-błagalna z racji 10-tych Urodzin Szymona-Piotra.
11.30 rez. KP

niedziela, 27 września

8.00
11.30 rez. MW

Od 1-go do 30 października br. Msze św. gregoriańskie za Zmarłą Cecylię (int. spoza Parafii)

niedziela, 4 października

8.00 rez. MK
11.30 Żywy Różaniec

niedziela, 11 października

8.00.
11.30
+ Edward

piątek, 16 października

17.00 O Boże błogosławieństwo dla Jubilatów: Eweliny i Pawła z racji kolejnego Jubileuszu małżeństwa

niedziela, 25 października

8.00
11.30 + Tadeusz

niedziela, 1 listopada Wszystkich Świętych

10.00 Za Parafian

niedziela, 8 listopada

8.00 Zmarli z Rodzin Ofiarodawcy (P., W., G., K., K., Cz.) oraz Zmarli cierpiący z czyśćcu
11.30 int. 1:  ++ Rodzice i Teściowie oraz Zm. z Rodziny

środa, 11 listopada

10.00 O Boże błogosławieństwo dla Zenona z racji 2-ich Urodzin.

niedziela, 15 listopada

8.00 rez. MK
11.30

niedziela, 22 listopada

8.00 O Boże błogosławieństwo dla Słuchaczy i Wykładowców Diecezjalnego Studium Organistowskiego w  Świdnicy
11.30 + Bartłomiej w 1 rocz. śm., + Zbigniew, + Zenon

niedziela, 29 listopada

8.00 rez. MK
11.30 rez. KP

środa, 2 grudnia

int.: + Elżbieta w 2 rocz. śm. oraz Zmarli cierpiący w czyśćcu

niedziela, 13 grudnia

8.00 + Wiesław(On) w 3 rocz. śm. oraz Zmarli cierpiący w czyśćcu

niedziela, 20 grudnia
8.00

11.30 rez. KP

czwartek, 24 grudnia Pasterka

22.00 Za Parafian

piątek, 25 grudnia Boże Narodzenie

12.00 Za Parafian

sobota, 26 grudnia Św. Szczepana

12.00 rez. MW

niedziela, 27 grudnia  – Świętej Rodziny

12.00

czwartek, 31 grudnia – Św. Sylwestra, Papieża

16.00 O Boże błogosławieństwo dla Dobroczyńców Parafii

REZERWACJE NA ROK 2021
Sokołowsko

10 stycznia – godz. 11.30 int.: + Zmarli Rodzice: Michalina i Jerzy

31 stycznia – godz. 11.30 int.: + Marcin w 21 rocz. śm.

18 września – godz. 17.00 int.: + Anna w 2 rocz. śm.

7 listopada – godz. 11.30 int.: + Marcin z racji 100 Urodzin za ziemskiego życia

 


Unisław Śl.

środa, 1 stycznia

13.00 ++ Franciszek, Jan i Zmarli z Rodziny

niedziela, 5 stycznia

9.30. W pewnej int. 1/3 (spoza Parafii)

poniedziałek, 6 stycznia TRZECH KRÓLI

9.30 W pewnej int. 2/3 (spoza Parafii)

niedziela, 12 stycznia Chrzest Pański

9.30 W pewnej int. 3/3 (spoza Parafii)

niedziela, 19 stycznia

9.30 + Janina w 30 rocz. śm., ++ Rodzice  – Kazimiera, Jan

niedziela, 26 stycznia

9.30 + Krystyna – od Uczestników Pogrzebu

niedziela, 2 lutego Ofiarowanie Pańskie

9.30. Dziękczynno-błagalna w Dniu Urodzin Marzeny

niedziela, 9 lutego

9.30 gregoriańska

niedziela, 16 lutego

9.30 + Paweł w 1 rocz. śm.

niedziela, 23 lutego

9.30 + Józef w 33 rocz. śm.

środa, 26 lutego POPIELEC

16.30 gregoriańska

niedziela, 1 marca

9.30 Jubilaci – Dorota i Krzysztof w 20 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa

czwartek, 5 marca

17.00 + Ks. Piotr Dębski, muzyk kościelny

niedziela, 8 marca

9.30.  + Czesław w 8 rocz. śm., ++ Joanna, Józef, ++ Rodzice – Antoni i Bronisława

czwartek, 12 marca

17.00  ODWOŁANA

niedziela, 15 marca

9.30. + Krystyna w 9 rocz. śm.; + Zbigniew w 7 rocz. śm.
16.00 O łaskę nawrócenia dla K.

czwartek, 19 marca, Św. Józefa Oblubieńca NMP

17.00 O odwagę podjęcia dojrzałej decyzji dla Karoliny

niedziela, 22 marca

9.30 + Weronika w 2 rocz. śm.

czwartek, 26 marca

17.00 + Inga – od Uczestników Pogrzebu

sobota, 28 marca

17.00 ODWOŁANA

niedziela, 29 marca  – PIĄTA WIELKIEGO POSTU

9.30 + Jan w 11 rocz. śm.; + Maria w 15 rocz. śm.
16.00 + Wacław (int. spoza Parafii)

niedziela, 5 kwietnia – PALMOWA

9.30 + Zbigniew, + Łucja
16.00 Za Parafian

Wielka Środa, 8 kwietnia

17.00 O Boże błogosławieństwo dla Klaudii i Pawła

sobota, 11 kwietnia – Wigilia Paschalna

18.00 Za Parafian

Wielkanoc, 12 kwietnia

9.30 ++ Rodzice – Janina i Andrzej
16.00 Za Parafian

Poniedziałek Wielkanocny, 13 kwietnia
10.00 Dziękczynno-błagalna z racji 50-ej Rocznicy Sakramentu Małżeństwa Anny i Jana

czwartek w oktawie Wielkanocy

17.00 + Ksawery (gregoriańska)

niedziela, 19 kwietnia

9.30 ++ Henryk, Zofia, Zm. z Rodziny
16.00 + Ksawery (gregoriańska)

niedziela, 26 kwietnia

9.30 + Czesław w 13 rocz. śm. (rez.JM)

piątek, 1 maja

16.00 + Ksawery (gregoriańska)

sobota, 2 maja

15.00 + Ksawery (gregoriańska)

niedziela, 3 maja

9.30 ++ Iwona i Artur

niedziela, 10 maja

9.30 Kominiarze

niedziela, 17 maja

9.30. Pierwsza Komunia Św. Adama, Rafała i Szymona ODWOŁANA
int.: Dziękczynno-błagalna z racji majowych Urodzin Ewy oraz o Boże błogosławieństwo i zgodę w Rodzinach Anny i Adama

niedziela, 24 maja

9.30 + Władysław w 28 rocz. śm.

niedziela, 31 maja

9.30 Za Parafian

czwartek, 4 czerwca

17.00 O Boże błogosławieństwo dla Julii i Laury

niedziela, 7 czerwca

9.30 + Zdzisław w 7 rocz. sm. oraz ++ Rodzice: Aleksandra i Edmund; Helena i Alojzy

czwartek, 11 czerwca Boże Ciało

9.00 Za Parafian

niedziela, 14 czerwca

9.30.O Boże błogosławieństwo dla Karoliny i Damiana z racji 5 – go Jubileuszu małżeństwa

czwartek, 18 czerwca

17.00 + Arletta – od kuzyna Józefa

niedziela, 21 czerwca

9.30 + Jan w 12 rocz. śm.

wtorek, 23 czerwca

18.00 + Arletta – od chrześniaka Ryszarda

czwartek, 25 czerwca

17.00 + Arletta  – od kuzyna Czesława z Rodziną

niedziela, 28 czerwca

9.30 O Boże błogosławieństwo dla Roksany i Leny z racji Urodzin.

niedziela, 5 lipca

9.30 +Janina i Zm. Rodzice

czwartek, 9 lipca

17.00  + Maria

niedziela, 12 lipca

9.30 O dobre wyniki w nauce i Boże błogosławieństwo dla Żanety z racji 18 Urodzin
– od Dziadków i Babci

sobota, 18 lipca

16.00 Lena – Msza chrzcielna

niedziela, 19 lipca

9.30 O Boże błogosławieństwo dla Marii w 70-te Urodziny, dla Wiktora w 15-te Urodziny oraz o zdrowie dla Męża i Dzieci

niedziela, 26 lipca

9.00 Franciszek w 1-sze Urodziny oraz Natalia i Michał z racji Trzeciego Jubileuszu Małżeństwa

niedziela, 2 sierpnia

9.30 rez. WK

niedziela, 9 sierpnia

9.30 O Boże błogosławieństwo dla Matek Żywego Różańca

sobota, 15 sierpnia Wniebowzięcie NMP (ODPUST)

12.00 Za Parafian

niedziela, 16 sierpnia

9.30 + Arletta – od Koleżanek

niedziela, 23 sierpnia

9.30 + Katarzyna w 12 rocz. śm.

niedziela, 30 sierpnia

9.30 + Arletta

czwartek, 3 września

17.00

niedziela, 6 września

9.30 O Boże błogosławieństwo dla Klaudii i Pawła z racji Pierwszego Jubileuszu małżeństwa

niedziela, 13 września

9.30 + Anna w 1 rocz. śm., + Albin w 20 rocz. śm.

czwartek, 17 września

17.00 + Janina w 1 rocz. śm.

niedziela, 20 września

9.30 + Henryk w 9 rocz. śm. oraz ++ Rodzice: Maria i Wacław, Otylia i Marian

niedziela, 27 września

9.30 O Boże błogosławieństwo dla Tomasza w 18-te Urodziny

niedziela, 4 października

9.30  O Boże błogosławieństwo dla Matek Żywego Różańca

niedziela, 11 października

9.30 ++ Rodzice: Natalia i Bazyli

niedziela, 18 października

9.30 + Henryk w 6 rocz. śm.

niedziela, 25 października

9.30. + Zofia w 21 rocz. śm., + Henryk, Zm. z Rodziny

niedziela, 1 listopada Wszystkich Świętych

12.00 Za Parafian

poniedziałek, 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

16.00 Za Zmarłych polecanych w tegorocznych Wypominkach

niedziela, 8 listopada

9.30 + Zygmunt w 7 rocz. śm., ++ Teściowie – Stanisława( Ona) i Władysław(On), ++ Rodzice – Pelagia, Teofil, + Mirosław (Brat)

środa, 11 listopada

10.00 + Józefa( Ona) w 15 rocz. śm. oraz + Michał w 7 rocz. śm.

niedziela, 15 listopada

9.30 + Teresa w 4 rocz. śm.

niedziela, 22 listopada

9.30 ++ Zofia i Tadeusz w 10 rocz. śm. oraz Zmarli z Rodziny

niedziela, 29 listopada

9.30. +Jadwiga w 30 rocz. śm. , ++ Rodzice i Teściowie, + Rajmund

czwartek, 3 grudnia

17.00 + Janusz w 3 rocz. śm. i Zmarli cierpiący w czyśćcu

niedziela, 6 grudnia

9.30 Zmarli Rodzice: Władysław ( On) w 20 rocz. śm. i Bronisława (Ona) w 4 rocz. śm.
oraz + Zbigniew (Brat)

czwartek, 24 grudnia WIGILIA

20.00 Za Parafian

piątek, 25 grudnia Boże Narodzenie

10.00 Za Parafian

sobota, 26 grudnia Św. Szczepana

10.00